Szkoła językowa, angielski dla dzieci, język angielski Olkusz

Szacuje się, że około 2 miliardów osób na świecie posługuje się językiem angielskim. Niespełna 400 milionów to native speakerzy, czyli osoby wychowujące się w krajach, gdzie język angielski jest językiem ojczystym. Znajomość angielskiego przydaje się współcześnie w niemalże każdym sektorze rynku i w wielu obszarach życia. Szukanie pracy, podróżowanie\ czy poznawanie nowych kultur jest znacznie trudniejsze, jeśli nie potrafimy porozumiewać się w tym języku.

Zabawa i nauka w jednym – angielski dla dzieci w Olkuszu

Badania potwierdzają, że wczesne rozpoczęcie edukacji w tym obszarze, przynosi szybsze rezultaty i wpływa na efektywność przyswajania wiedzy językowej w przyszłości. Nasza szkoła językowa w Olkuszu oferuje kompleksowe kursy z języka angielskiego. Olkusz to także miasto, w którym od lat realizujemy masę edukacyjnych przedsięwzięć z myślą o najmłodszych. Jesteśmy otwarci na współpracę z dziećmi w różnych grupach wiekowych, ponieważ jednym z fundamentalnych aspektów naszej działalności jest dopasowywanie programu kształcenia do potrzeb, możliwości i wieku podopiecznych.

Angielski dla dzieci – Olkusz | Oferta

W ramach realizacji kursu angielskiego w Olkuszu dla dzieci dbamy o połączenie interaktywnych zabaw z merytorycznym przekazem. Zdajemy sobie sprawę, że współczesny system edukacji języka angielskiego nie stawia komunikacji w tym języku na piedestale. Zajęcia w naszej szkole językowej w Olkuszu zostały szczegółowo dopracowane i dostosowane do potrzeb najmłodszych. Podczas kursu nauczyciele stosują aktywne metody, tj. gry i zabawy, aby angażować dzieci do poszerzania wiedzy w obszarze językach i nie generować w nich poczucia znudzenia. Kadra anglistów dostosowuje metodykę pracy do wieku i stopnia zaawansowania dzieci, co pozwala im na swobodne przyswajanie języka – bez zbędnej presji czy poczucia zakłopotania.

Dlaczego warto postawić na angielski? – Olkusz

W naszej szkole językowej w Olkuszu zajęcia realizowane są w taki sposób, aby angażować najmłodszych kursantów w rozwijanie wszystkich umiejętności naukowych. Uczymy się pisać, czytać, słuchać i przede wszystkim mówić z pełną swobodą i brakiem skrępowania! Decyzja o zapisaniu dziecka na dodatkowy kurs z języka angielskiego w Olkuszu daje mu nowe możliwości. Biegła znajomość języka angielskiego jest niezwykle cenioną umiejętnością na rynku pracy. Pracodawcy coraz częściej oczekują od rekrutów pewności siebie przy posługiwaniu się globalnym językiem. Angielski w Olkuszu to dobra inwestycja w przyszłość pociechy. Zapraszamy do kontaktu i stacjonarnych odwiedzin w naszej szkole językowej w Olkuszu.

Angielski dla dzieci – Olkusz | Edukacja na najwyższym poziomie

Od samego początku realizacji kursu języka angielskiego dla dzieci w Olkuszu stawiamy na profesjonalne i empatyczne podejście do każdego kursanta. Przyjazna atmosfera, indywidualne dopasowywanie metodyki kształcenia, a także innowacyjne metody nauczania to podstawowe aspekty, które uwzględniamy podczas tworzenia planów kursu angielskiego. Olkusz to miasto, w którym zaufało nam już wiele dzieci i wielu rodziców. Pozostajemy w przekonaniu, że edukacja nie musi być nudna i męcząca. Istotne jest jednak dostrzeżenie luk i niedociągnięć w publicznym systemie nauczania, a następnie stworzenie skutecznych planów na realizację zajęć w tym obszarze. O wszystkie te kwestie dbamy podczas tworzenia, koordynowania i prowadzenia kursów z języka angielskiego w Olkuszu.