ZAPRASZAMY NA ROK 2023/24

Teddy Eddie Olkusz – Kurs Angielski 

Angielski Teddy Eddie Olkusz – na czym polega ta innowacyjna metoda nauczania?

Metoda nauki języka angielskiego Teddy Eddie to innowacyjna metoda, która została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, aby uczynić proces nauki języka angielskiego bardziej interesującym i przyjemnym. Swoją nazwę wzięła od charakterystycznego misia. Teddy Eddie to sympatyczny pluszowy miś, który pełni rolę towarzysza i przewodnika podczas nauki języka angielskiego. Misiek jest obecny na zajęciach i towarzyszy dzieciom w czasie nauki, co ma na celu stworzenie pozytywnego i przyjaznego środowiska edukacyjnego. Kurs Teddy Eddie w Olkuszu prowadzony jest zgodnie z głównymi założeniami tej metody językowej, która angażuje różne zmysły dziecka, takie jak słuch, wzrok, dotyk i ruch, aby wzmocnić proces uczenia się. W trakcie nauki angielskiego Teddy Eddie w Olkuszu wykorzystujemy piosenki, wiersze, gry i interaktywne ćwiczenia, które zachęcają do aktywnego udziału i zapamiętywania nowego słownictwa.

Kurs Teddy Eddie Olkusz – skuteczna nauka języka angielskiego dla najmłodszych

Metoda Teddy Eddie koncentruje się na nauce języka angielskiego w kontekście sytuacji codziennych i przydatnych dla dziecka. Skupia się na praktycznym słownictwie, zwrotach i dialogach, które są związane z życiem dziecka, takimi jak przywitanie, opisywanie przedmiotów, jedzenie, ubrania i wiele więcej. W ramach kursu Teddy Eddie w Olkuszu kładziemy duży nacisk na kreatywność i zabawę podczas nauki języka angielskiego. Dzieci są zachęcane do eksperymentowania, twórczego myślenia i udziału w różnorodnych aktywnościach, które sprawiają, że nauka staje się przyjemnym doświadczeniem. Stosowana metoda opiera się na systematycznym powtarzaniu i utrwalaniu materiału. Poprzez regularne przeglądanie i powtarzanie treści, dzieci mają możliwość utrwalenia zdobytej wiedzy i umiejętności.

Teddy Eddie Olkusz – zapraszamy na lekcję otwartą!

Prowadzona przez nas lekcja otwarta języka angielskiego w metodzie Teddy Eddie jest dynamicznym i interaktywnym spotkaniem, które ma na celu wprowadzenie w świat języka angielskiego w przyjazny i zabawny sposób. W ramach spotkania prezentujemy różnorodne sposoby oswajania dzieci z językiem, a także przyswajania zupełnie nowych informacji. To wyjątkowa okazja do tego, aby zobaczyć, jak metodę Teddy Eddie w Olkuszu można stosować w praktyce. Dla dzieci jest to oczywiście świetna sposobność do spotkania swoich rówieśników i rozpoczęcia wspólnej zabawy. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej kadry, posiadającej odpowiednie doświadczenie w pracy językowej z maluchami.