Kurs Angielskiego Olkusz - Nauka, Kurs Języka Angielskiego | Klub Kreatywny

Miło nam poinformować, że nasza szkoła jest jedynym w okolicy akredytowanym centrum tej unikalnej metody!
Teddy Eddie został stworzony przez trzy mamy anglistki, które latami prowadziły szkoły językowe. Pewnego dnia zdecydowały one stworzyć swoją własną, autorską metodę do nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2-7 lat. Dlaczego?

CZY WARTO UCZYĆ JĘZYKA OBCEGO MAŁE DZIECI?

TAK, warto by dziecko zaczęło uczyć się języka obcego w momencie, gdy jeszcze nie do końca samo wie, że się uczy!

WPŁYW NA OGÓLNY ROZWÓJ – nauka angielskiego Olkusz

Nauka języka obcego rozwija strategie uczenia się oraz pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka. Poszerzamy horyzonty naszych malców, jak również kształtujemy w nich świadomość społeczną i kulturową, co jest niezmiernie ważne w dzisiejszym zglobalizowanym świecie. Nauczanie języka wśród dzieci przedszkolnych odbywa się zawsze w formie zabawy, co sprawia, że jest to dla nich zarówno przyjemne doświadczenie, jak i sposób na naukę bez wysiłku. W późniejszym wieku jest to niestety często trudne do osiągnięcia, dzieci rozpoczynające naukę w systemie szkolnym nierzadko zniechęcają się, szczególnie, gdy nauka to siedzenie w ławkach i dość sztywne wypełnianie poleceń nauczyciela, co często się zdarza.

ROZWÓJ JĘZYKOWY – kurs języka angielskiego Olkusz

Młodsze dzieci zdecydowanie lepiej radzą sobie z opanowaniem systemu fonologicznego, czyli dźwięków, nowego języka. Ponieważ ich aparat mowy jest jeszcze elastyczny, prawdopodobne jest, że przyswoją naturalną angielską wymowę i intonację, co z kolei wpływa bardzo pozytywnie na umiejętność rozumienia ze słuchu. Im starszy uczeń, tym trudniej jest mu nabyć tę umiejętność. Natomiast dzieci w wieku przedszkolnym stosunkowo szybko przyzwyczajają się do brzmienia obcej mowy i bez większego wysiłku uczą się rozumieć np. nauczyciela mówiącego do nich po angielsku, czy nagrania, nawet jeśli wszystkiego z początku nie rozumieją, nie jest to dla nich przeszkodą. Dzieci w wieku przedszkolnym są wciąż w trakcie uczenia się języka ojczystego, a nauka dwóch języków jednocześnie (języka ojczystego i obcego) jest korzystna, gdyż podnosi dziecięcą świadomość językową oraz wpływa korzystnie na rozwój obu półkul mózgowych.

KORZYŚCI KOMUNIKACYJNE – kurs angielskiego, Olkusz

Dzieci bardzo szybko akceptują fakt, że angielski służy do komunikowania się i dlatego nauka języka nie jest dla nich sztuczna, a naturalna potrzeba komunikacji sprawia, że odpowiednio zachęcone chętnie podejmują próby wysłowienia się w języku obcym. Młodsze dzieci są znacznie mniej skrępowane i onieśmielone niż starsi uczniowie, dlatego nie odczuwają wstydu, gdy popełniają błędy lub próbują się porozumieć. Malcom nie przeszkadza, jeżeli w wypowiedziach pojawiają się słowa lub fragmenty dla nich nie zrozumiałe (oczywiście o ile nie zaburzają istoty przekazu). Są wręcz do tego przyzwyczajone, bo wciąż jeszcze uczą się języka ojczystego. Jest to strategia, której opanowanie nie przychodzi łatwo starszym uczniom.

RZECZYWISTOŚĆ NAUCZANIA JĘZYKA OBCEGO – kurs języka angielskiego, Olkusz

Biorąc pod uwagę ograniczony czas, jaki można poświęcić na naukę języka obcego (zwykle nie więcej niż dwa razy w tygodniu), im szybciej dziecko ją rozpocznie, tym więcej czasu przeznaczy na opanowanie tego języka, co z kolei prowadzi do osiągnięcia wyższego poziomu zaawansowania. Ze względu na zabawową formę zajęć dzieci są pozytywnie nastawione do angielskiego, który często staje się ich ulubionym przedmiotem. Wzmacnia to motywację wewnętrzną dzieci i gwarantuje lepsze wyniki w dalszej nauce. Dzieci w wieku przedszkolnym nie muszą jeszcze martwić się systemem edukacyjnym i tym, że język obcy jest także przedmiotem w szkole, gdzie czasami ważniejsze są oceny od umiejętności. Dzięki temu można stawiać dzieciom cele ściśle komunikacyjne i pozwolić im uczyć się w bardziej spontaniczny i naturalny sposób.

Kurs angielskiego Olkusz – kreatywna nauka poprzez zabawę

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest nie tylko ,,mile widziana’’, ale wręcz wymagana przy rekrutacjach na wiele stanowisk, umożliwia aplikację na zagraniczne studia, wymiany studenckie, a także pozwala na pełniejsze uczestnictwo w kulturze. Angielski jest jednocześnie pierwszym językiem obcym, którego uczą się dzieci, przez co proces ten siłą rzeczy kształtuje w nich nastawienie do uczenia się języków obcych. Warto więc już od najmłodszych lat wspierać rozwój dziecka w tym zakresie, korzystając ze sprawdzonych, nowoczesnych metod, które proponują naukę poprzez zabawę, wywołując u dziecka pozytywne skojarzenia z wysiłkiem intelektualnym. Kurs angielskiego w Olkuszu realizowany jest za pomocą autorskiej metody Teddy Eddie (Olkusz), która w przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat tego języka.

Kurs języka angielskiego w Olkuszu w przyjaznej atmosferze

Nauka angielskiego w Olkuszu odbywa się w przyjaznej atmosferze, w której dbamy o potrzeby każdego uczestnika. Dostosowujemy tempo i przekazywane treści do danej grupy, kładziemy nacisk na wszystkie aspekty językowe, a przy tym na dobrą zabawę i integrację. Uczestnictwo w kursie języka angielskiego w Olkuszu pozwala nabyć nie tylko umiejętności z zakresu języka, ale również wiedzę na temat tego, w jaki sposób można się skutecznie uczyć. Ten szczególnie istotny aspekt okazuje się nieoceniony w okresie, gdy dziecko rozpoczyna edukację szkolną. Wcześniejszy, choćby niewielki, kontakt z językiem angielskim pozwala poczuć się pewniej już na samym początku pójścia do szkoły i pozwala zmniejszyć stres związany z tak wielką zmianą w życiu dziecka.

Autorski kurs języka angielskiego Olkusz

Jak wygląda nasz kurs angielskiego? Olkusz to miejscowość, w której znajduje się nasza szkoła, do której zapraszamy dzieci w określonych grupach wiekowych. Nauczamy za pomocą autorskiej metody, która została skrojona na miarę zasobów poznawczych dzieci w danym wieku. Jest on w pełni dostosowany do możliwości najmłodszych, dzięki czemu zajęcia nie wywołują frustracji, a pozwalają budować przyjemne skojarzenia z nauką języka. Nasz kurs języka angielskiego w Olkuszu został stworzony przez doświadczone nauczycielki, które przez lata obserwowały proces przyswajania przez dzieci treści językowych.

Nauka angielskiego Olkusz – świetna zabawa w Klubie Kreatywnym

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2 do 7 lat na naukę angielskiego w Olkuszu! Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach, z wykorzystaniem interakcyjnych materiałów i nowatorskich rozwiązań, chcąc uczynić je jak najbardziej atrakcyjnymi dla najmłodszych. Nasi nauczyciele nieustannie się szkolą i doskonalą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość nauczania w połączeniu z uważnością na potrzeby dziecka w danym wieku. Zachęcamy również do wzięcia udziału w cyklicznie organizowanych lekcjach pokazowych.

TEDDY EDDIE ON HOLIDAY

WAKACYJNY KURS J. ANGIELSKIEGO

II EDYCJA sierpniowa

Temat modułu:  A LAKE ADVENTURE

Jest to WAKACYJNY kurs angielskiego o tematyce WAKACYJNEJ, stworzony specjalnie na WAKACJE🤩🏝
Zabieramy dzieci nad jezioro ⛵️i na plażę 🛶 🦀🐚

Kiedy?

23-27 sierpnia. Czekamy na dzieci w 2 gr. wiekowych:
I ) 4-5 lat
II ) 6 do 8 lat.

Co zapewniamy?

👍codzienne zajęcia od godz. 10.00 do 12.00 I gr. lub o 17.00 II gr.
👍Prowadzenie zajęć w sposób odpowiedni do wieku czyli na wesoło i w ruchu!🏃🏻‍♀️😉
👍 Przerwę na odpoczynek i trochę zabawy😆
👍 Intensywną INTERAKCJĘ dzieci w języku angielskim podczas lubianych zabaw i gier
👍 MATERIAŁY EDUKACYJNE dla każdego dziecka
👍 strona z interaktywnymi grami ONLINE w tematyce kursu i aplikacja Plac Zabaw z mnóstwem gier po angielsku, by bawiąc się, wiedzę!
👍segregatorek na materialy z wizerunkiem Eddiego
👍 Grupy do 10 os.
👍 Napoje, dobrą zabawę i przyjazną atmosferę 😊🏖
 

ZAPISY

: ☎️505004794, 📨 biuro@klubkreatywny, wiadomośc fb

  • godz. 10-12,  dzieci 6-7 letnie  –  Cena 360 zł/ tydz. (10 zajęć po 45 min.)
  • godz. 17.00,  dzieci 4-5 lat  –  Cena 233 zł / tydz. (5 zajęć po 40 min.)
 
🦀Zniżki dla rodzeństwa i stałych bywalców 🙂
 

REZERWACJA 

By zarezerwować miejsce na kursie prosze o wpłatę zaliczki 100 zł – będzie zaliczona na poczet opłaty za warsztaty, a w razie gdyby kurs się nie odbył zostanie zwrócona.
Konto Alior Bank nr : 45 2490 1044 0000 4200 1152 1947

Resztę należy wpłacić na tydzień przed rozpoczęciem kursu.