Kim jesteśmy i co robimy ?

Znamy wartość czasu poświęconego dzieciom.

Wprowadzamy dzieci w Świat – cyfrowy i emocjonalny. Odkrywamy przed nimi nowe możliwości, jakie daje komputer, programowanie a także znajomość siebie, swoich możliwości i umiejętność komunikowania się z innymi.
Jeśli Twoje dziecko lubi spędzać czas przy komputerze, wykorzystaj to i naucz je programowania dla dzieci! Wszystkim uczestnikom zapewniamy samodzielne stanowiska komputerowe wyposażone w laptopy z oprogramowaniem. Wszystko to dbając o jak najwyższy poziom prowadzonych zajęć i bezpieczeństwo dzieci.

Dajemy Wam i Waszym dzieciom możliwość wybrania własnej ścieżki poznawania świata

Wszystkie proponowane przez nas programy, zostały opracowane tak, aby każde dziecko czuło się swobodnie, a zajęcia mogły być prowadzone odpowiednio do wieku dzieci i poziomu wiedzy. Stawiamy na naukę przez zabawę i doświadczanie, stały rozwój naszej załogi, oraz jakość prowadzonych zajęć. Korzystając z nowoczesnych technologii, dzieci przez zabawę uczą się m.in. twórczego rozwiązywania problemów, doskonalą logiczne myślenie i wyobraźnię przestrzenną.

Nasza misja

W czasach kiedy dzieci już niemalże rodzą się ze smartfonem w ręku umiejętność programowania jest już jak nauka czytania i pisania.

Naszą misją jest pobudzenie kreatywności, samodzielnego myślenia oraz twórczego poznawania świata przez dzieci. Na naszych zajęciach nie ma czasu na nudę, a dzieci wychodzą z ciągłym niedosytem i oczekiwaniem na kolejne spotkania.

Korzystając z nowoczesnych technologii, dzieci przez zabawę uczą się nie tylko twórczego rozwiązywania problemów, doskonalą logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną, rozwijają umiejętności manualne, uczą się pracy indywidualnej i grupowej, ale także wzmacniają wiarę we własne możliwości i pewność siebie.

A jeśli chcesz…

 by Twoje dziecko lubiło siebie, miało stabilne poczucie własnej wartości, potrafiło przestrzegać zasad i umiało budować zdrowe, długofalowe relacje? Oferujemy Ci programy AKADEMII JA wspierające rozwój emocjonalny i społeczny Twojego Dziecka!